Czego potrzebuje barman na weselu?

Naszą inspiracją jest budownictwo

Czego potrzebuje barman na weselu?

Jeśli wiesz, że twoi goście nie przepadają za czystą, a dobra zabawa nie zaczyna się od zjedzenia sałatki, musisz zapewnić inne formy napitków wyskokowych. Dlatego zawczasu poszukaj dobrego barmana na wesele, który przygotuje kolorowe drinki dla każdego.

Drinki i barman na weselu

dobry barman na weseleInternet jest pełen ofert dotyczących barmanów oraz mobilnych drink barów dostępnych dla organizatorów wesel. Zaczynając od barmanów współpracujących z salami weselnymi i restauracyjnymi na całkowicie mobilnych jednostkach zabierających ze sobą zarówno bar jak i kelnerkę zbierającą naczynia. Pierwsza opcja jest niezwykle wygodna, bo jeśli zatrudnimy barmana na co dzień pracującego w danym miejscu nasza aktywność ograniczy się do zapłacenia za usługę gdy będziemy regulować rachunek za salę weselną. Natomiast jeśli zatrudnimy barmana z ogłoszenia musimy zadbać aby miał gdzie pracować (zazwyczaj sale weselne udostępniają pusty bar oraz szkło) jak i zorganizować osobę, która będzie krążyć po sali, zbierać puste naczynia i zmywać je. Ponadto częstą praktyką, jaką stosuje dobry barman na wesele jest przygotowanie listy alkoholi jakiej potrzebuje do obsługi wesela. Młoda para natomiast musi zrobić zakupy i dostarczyć je przed weselem. Ostatnią opcją łączącą wygodę z upodobaniami odnośnie zatrudnianej osoby jest skorzystanie z oferty barmana, który samodzielnie kompletuje alkohol oraz potrzebnych mu kelnerów. Jednak pomimo ogromnej wygody, zazwyczaj ta opcja wychodzi najdrożej.

Wiele osób uważa, że barman na wesele to tylko modny dodatek bez którego można się obejść. Jednak jeśli zatrudnimy profesjonalistę serwującego popularne drinki, wówczas oszczędzamy na alkoholu stawianym na stole. Tak więc realny koszt takiej usługi staje się niższy niż to się może wydawać