DJ-a na studniówkę trzeba wynająć z wyprzedzeniem

Naszą inspiracją jest budownictwo

DJ-a na studniówkę trzeba wynająć z wyprzedzeniem

W szkołach średnich w klasach maturalnych już od początku roku szkolnego myśli się tylko o jednym – studniówce. Jest to taka impreza, o której legendy krążą przez następne dekady przy organizowanych po latach klasowych spotkaniach. Na studniówce musi grać muzyka – to jasne. Kiedyś w tym celu wynajmowano zespoły muzyczne, a dzisiaj korzysta się z usług DJ-a.

Studniówka z DJ-em to już standard

dj na studniówkę śląskCzasy, w których na imprezach studniówkowych grały zespoły muzyczne już dawno minęły. Zdarza się jeszcze sporadycznie, że zaprasza się na taką imprezę jakiś dobry zespół. Ma to jednak miejsce głównie w szkołach prywatnych, w których taką imprezę finansują dobrze sytuowani rodzice. W szkołach publicznych przy organizacji takiej imprezy dużą uwagę zwraca się na możliwie jak najniższe koszty. A dobry DJ na studniówkę Śląsk zawsze powie mniejszą stawkę niż kilkuosobowy zespół muzyczny. Porównanie jest bardzo proste. Obsługa całej imprezy przez profesjonalnego DJ-a to koszt w okolicy tysiąca złotych. Natomiast wynajęcie zespołu zaczyna się od trzech tysięcy. A dobry DJ zajmuje się nie tylko puszczaniem muzyki z pendriva, ale również konferansjerką. Na imprezie poprowadzonej przez dobrego wodzireja wszyscy będą bawić się znakomicie. Dlatego dzisiaj studniówki z DJ-em są już standardem. Bo chociaż muzyka grana na żywo ma swój urok to jednak o wyborze DJ-a decydują głównie niższe koszty, jakie ponieść muszą rodzice uczniów odliczających swoje sto dni do matury.

Na koniec jeszcze bardzo istotna podpowiedź. Dobrego DJ-a na studniówkę trzeba zarezerwować ze sporym wyprzedzeniem czasowym. Najlepiej zająć się tym już na początku roku szkolnego. W ostatnich klasach maturalnych warto wyznaczyć osoby, które będą odpowiedzialne za zorganizowanie szkolnej imprezy przedmaturalnej.