Drewniane zegarki dla minimalistów

Naszą inspiracją jest budownictwo

Drewniane zegarki dla minimalistów

Z pewnością każdy z nas zna miłośnika zegarków. Posiada on w swojej kolekcji przeróżne modele i wydawać by się  mogło, że przeznacza na nie całe swoje wypłaty. Wbrew pozorom zegarek nie jest zwykłym dodatkiem, a pozwala nam na uzupełnienie stylizacji w taki sposób, że to właśnie on nadaje jej stylu. 

Prostota zamknięta w drewnianych zegarkach 

ascetyczne zegarki drewnianeWśród stale pojawiających się nowych modeli możemy zauważyć ascetyczne zegarki drewniane, które podbiły serce niejednej osoby. Szczególnie wśród mężczyzn interesujących się modą, stały się one niezwykle pożądane. Mężczyzna zadbany bardzo często kojarzy się nam z zegarkiem na nadgarstku. Często to właśnie najprostsze modele zegarków dodają mu elegancji. W takim przypadku drewniany zegarek będzie strzałem w dziesiątkę. Wiele z nich ma nie tylko tarczę wykonaną z drewna, ale również bransoleta czy pasek są wykonane z materiału drewnopodobnego. Dzięki temu stanowią one spójną całość. Prostota w przypadku tych zegarków stanowi o ich sukcesie. Nigdy dotychczas nie było bowiem tak bardzo subtelnej i delikatnej części stanowiącej dodatki w naszej garderobie. Są one dedykowane nie tylko mężczyznom, ale również kobietom i każdy powinien wśród licznych ofert odnaleźć coś idealnego dla siebie. Produkty te posiadają różne usłojenie oraz kolor, dzięki czemu możemy dopasowywać je do różnych stylizacji począwszy od sportowych po te bardziej eleganckie. Najczęściej wybieranym drewnem w ich produkcji jest klon, dąb oraz orzech.

Wydawać by się mogło, że zegarki tego typu posiadają własną dusze i nie jest to wcale mylne wrażenie. Jeszcze nigdy tak wielka prostota nie gościła na naszych zegarkach. Są one więc polecane osobom o szczególnym zamiłowaniu do natury. Są one najczęściej wykonywane ręcznie, dlatego jakość ich wykonania jest na naprawdę bardzo wysokim poziomie, o czym świadczyć mogą opinie osób na co dzień korzystających z tego gadżetu.