Kupno kubków z nadrukami

Naszą inspiracją jest budownictwo

Kupno kubków z nadrukami

Jestem świeżo upieczonym właścicielem niedużej firmy. Zatrudniam czterech pracowników, z czego jestem bardzo dumny. Bardzo o nich dbam i chcę, by czuli się w mojej firmie swobodnie. Aby bardziej identyfikowali się ze swoim miejscem pracy, postanowiłem sprezentować im piękne kubki z logo mojej firmy. Gdy tylko wpadłem na ten pomysł, zabrałem się za jego realizację.

Zakup kubków z nadrukiem do firmy

kubki z nadrukiem sklepStaram się być jak najlepszym szefem dla swoich podwładnych. Czytam dużo książek na ten temat. Przede wszystkim chcę, by moi pracownicy czuli się w firmie swobodnie. Jako że pracuje nas w niej niewielu, ważna jest dla mnie rodzinna atmosfera. Aby pomóc moim pracownikom poczuć się w firmie jak w rodzinie, zaczęły mnie interesować kubki z nadrukiem Sklep, w którym miałem zamiar zakupić firmowe kubki, był położony w centrum mojego miasta, dlatego też po dokładnym przejrzeniu oferty, nie wahałem się ani chwili dłużej! Wspólnie z pracownikami zaprojektowaliśmy specjalny wzór na kubki. Była to naprawdę rewelacyjna zabawa! W czasie tej aktywności jeszcze bardziej zbliżyliśmy się do siebie, poznając swoje mocne i słabsze strony. Pracownicy byli bardzo szczęśliwi, że okazałem się fajnym szefem, który chce, by oni czuli się swobodnie w miejscu swojej pracy. Bardzo pozytywnie zareagowali na wieść o wspólnym zaprojektowaniu, a później zamówieniu firmowych kubków, w jednym z najbardziej polecanych sklepów.

Gdy tylko wspólnie z pracownikami zaprojektowaliśmy wzór na firmowe kubki, od razu przekazałem zlecenie wybranemu sklepowi internetowemu. Firma ta była uznana i zlokalizowana w centrum miasta, dzięki czemu mogłem samodzielnie odebrać zamówione kubki z nadrukiem. Byłem bardzo szczęśliwy. Nie mogłem doczekać się, kiedy wspólnie z podwładnymi wypijemy w nich pierwszą kawę!