Laptop oddany do serwisu

Naszą inspiracją jest budownictwo

Laptop oddany do serwisu

Często pracowałem w domu i zabierałem ze sobą laptopa firmowego. Szef mi na to pozwalał, ponieważ mi ufał. Miałem tam dużo ważnych informacji i dlatego odpowiednio zabezpieczałem dysk twardy. W weekend również postanowiłem trochę popracować i nadrobić zaległości.

Wizyta w najlepszym serwisie laptopów

serwis laptopów w BydgoszczyNie mogłem uruchomić laptopa i dlatego od razu podpiąłem go do ładowarki. Odczekałem kilkanaście minut, ale laptop nadal się nie włączał. Nie miałem pojęcia co się stało a musiałem pracować. Sam nie zabierałem się za naprawę, bo kompletnie się na tym nie znałem. Potrzebny był mi działający w weekend serwis laptopów w Bydgoszczy, gdzie naprawię laptop. W telefonie miałem internet i dzięki temu udało mi się znaleźć serwis. Ku mojemu zadowoleniu mieścił się on w centrum, więc miałem bardzo blisko. Serwis działał przez dwadzieścia cztery godziny i nie dzwoniąc od razu poszedłem tam z laptopem. Miałem nadzieję, że od ręki mi go naprawią, bo potrzebowałem tego urządzenia. W serwisie był jeden chłopak, który akurat naprawiał komuś laptopa. Wyjaśniłem mu co się stało i poprosiłem o pilną pomoc. Byłem w stanie nawet zapłacić więcej, ale nie było takiej potrzeby. Serwisant od razu zauważył co się stało. Okazało się, że włącznik się zepsuł i tylko dlatego nie mogłem uruchomić laptopa. Miałem wrócić za godzinę po naprawione urządzenie. Byłem zadowolony, że od ręki udało mi się wszystko załatwić. Zapłaciłem za naprawę niewiele a miałem sprawny sprzęt i mogłem zabrać się do pracy.

Laptop po naprawie działał poprawnie i włączał się bez problemu. Szefowi nic nie powiedziałem, ponieważ nie było takiej konieczności. Naprawy dokonałem za własne pieniądze. Po roku i tak dostałem nowy sprzęt, bo firma co dwa lata dawała pracownikom nowe urządzenia.