Nowy rok i nowe bramki do piłki nożnej

Naszą inspiracją jest budownictwo

Nowy rok i nowe bramki do piłki nożnej

Nigdy nie lubiłem szkoły. Chyba jak większość z nas, chodziłem tam tylko z poczucia obowiązku. Jednak nasi pedagodzy i cała kadra dydaktyczna starali się, żeby jakoś nam wszystko urozmaicać, powstawały zajęcia pozalekcyjne i różne dodatkowe treningi sportowe, na które chętnie się zapisywałem, bo sport to jedyne, co uwielbiam.

Wymiana bramek do piłki nożnej w szkole

bramki do piłki nożnejPierwszego dnia zajęć w szkole jeszcze był luz, wszyscy opowiadali sobie o tym jak spędzili wakacje, mieliśmy godzinę wychowawczą zamiast normalnych lekcji i obserwowaliśmy, co nowego zmieniło się w szkole. Ja oczywiście musiałem pognać na boisko, bo tam zawsze spotykali się wszyscy faceci ze szkoły. Od razu zauważyłem nowe bramki do piłki nożnej i bardzo mi się spodobały. Wyglądały prawie tak, jak na meczach reprezentacji na stadionach narodowych. Bardzo porządnie wykonane, że aż chciało się zagrać. Nie wiem czemu szkoła wpadła na pomysł, żeby kupić aż tak porządne bramki, bo zazwyczaj dość oszczędzali na wszystkim, jednak skakałem z radości. Od razu pognałem do trenera, żeby dał nam pozwolenie na grę po zakończeniu zajęć. Odpowiedział, że w końcu trzeba wypróbować nasz nowy nabytek i kto chce, ten może zostać na ochotnika po lekcjach i rozegramy mały meczyk. Czekałem do zakończenia lekcji jak na szpilkach. Gdy się skończyły od razu udałem się na boisko. Nawet nasz trener zdecydował się, że z nami pogra. Piłki również mieliśmy nowe. I bardzo dobrze, bo tamte co chwila gubiły powietrze i były już nieźle zużyte.

Gra wszystkim szła świetnie. Na pewno dzięki nowym bramkom, które zagrzewały nas do walki, ale też z tego powodu, że każdy miał długą przerwę, odpoczęliśmy od gry i mogliśmy powrócić na boisko pełni sił do walki. Tego dnia moja drużyna wygrała mecz i byłem z nas bardzo dumny.