Olejek rycynowy naszej firmy najlepszym wyborem

Naszą inspiracją jest budownictwo

Olejek rycynowy naszej firmy najlepszym wyborem

Olejek rycynowy jest obecny w naszej ofercie niemal od samego początku funkcjonowania naszej firmy. Powoduje to, że jest znany bardzo szerokiemu gronu klientów, którzy nigdy się na nim nie zawiedli.

Co sprawia, że ludzie decydują się na zakup naszego olejku rycynowego?

olejek rycynowyWszystkie nasze olejki są najwyższej jakości. Surowiec przez nas pozyskiwany nie posiada żadnych wad, jest to oryginalny rącznik pospolity, eksportowany prosto z Afryki. Wszelkiego rodzaju wymogi dotyczące samej rośliny, jej zbiorów czy też transportu są w stu procentach spełniane. Różnego rodzaju dokumentacja może to wszystko potwierdzić, gdyż jest ona prowadzona w sposób przejrzysty, jasny i klarowny. Sporządzana jest na bieżąco, nie ma w niej żadnych, nawet najmniejszych zaległości. Wypełniana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, przez pracowników posiadających właściwe kompetencje oraz odpowiednio wyszkolonych, zdecydowanie znających się na wykonywanym przez siebie fachu. Jeśli chodzi o etap produkcji, wszystko jest także wypełniane zgodnie z przepisami. Tłoczenie jest wykonywane w sposób poprawny, zapewniający jak najmniejsze straty cennych składników odżywczych zawartych w substancji takiej jak olejek rycynowy oraz gwarantujący najwyższą jakość technologiczną naszego wyrobu. Wszystko jest stale kontrolowane, zaś same maszyny podlegają okresowej kontroli, która powoduje, że żadne awarie techniczne nie mają prawa mieć miejsca. Jest to niemożliwe. Wytłoczony olejek rycynowy następnie jest pakowany do odpowiednich, poprawnie dobranych buteleczek, zaś później podlega on etykietowaniu.

Ciągłość wszystkich kolejnych procesów, brak przerw technologicznych oraz odpowiednia kadra są gwarantem naszej jakości, certyfikowanej oraz docenianej przez duże grono ludzi. Dokładamy starań, aby wciąż polepszać naszą produkcję.