Pościel idealna dla malucha

Naszą inspiracją jest budownictwo

Pościel idealna dla malucha

 

Pewnie wielu z was zmierzyło się w swoim życiu z tym problemem. Za tydzień mała córka w wieku przedszkolnym waszej najlepszej przyjaciółki ma urodziny i macie uczestniczyć w całej imprezie. Co jest problemem? Oczywiście; prezent. Gdy samemu nie ma się dziecka naprawdę ciężko stwierdzić, co może okazać się choć w miarę dobrym pomysłem. Dlatego udajcie się do sklepu, a tam pani odpowiada, że ostatnim krzykiem mody jest pościel peppa.

Świnka Peppa, czyli bohaterka każdego dziecka

pościel peppaByć może poprzez ujawnienie tego faktu wydam się być bajkową ignorantką, ale naprawdę nie znałam postaci  świnki, za którą szaleją wszystkie dzieci. Początkowo, kiedy pani ekspedientka mi o niej powiedziała, pomyślałam, że pewnie sobie ze mnie żartuje, ale gdy rozejrzałam się po sklepie to wizerunek Peppy widniał na bardzo wielu akcesoriach, czyli informacja o fenomenie tej bajki została błyskawicznie potwierdzona. Zadzwoniłam więc do mojej przyjaciółki Pauliny, żeby zapytać, czy jej mała też jest fanką wspomnianej bajki. Oczywiście, okazało się że jak najbardziej, tylko problem w tym, że większość zabawek już posiada. Uznałam, że skoro już znalazłam jakiś trop to nie mogę tak łatwo zrezygnować, więc poszukam czegoś mniej oczywistego niż pluszak z wizerunek świnki. No i w końcu trafiłam do odpowiedniego działu! Przechadzając się między kolejnymi regałami w oko wpadła mi pościel peppa w rozmiarze dla dzieci.

Byłam pewna, że czegoś takiego mała nie ma, więc będzie to świetny pomysł. Tym bardziej, że Paulina wspominała, że córka nie chce spać u siebie w pokoju, więc taki prezent połączyłby przyjemne z pożytecznym. Jubilatka chętniej spałaby we własnym łóżku, wiedząc że dookoła jest jej ulubiona postać z bajki. Gdy wręczyłam paczkę zarówno matka, jak i córka były zachwycone.