Przyjemny miękki otulacz bambusowy

Naszą inspiracją jest budownictwo

Przyjemny miękki otulacz bambusowy

Kiedy noworodek przychodzi na świat, jest w kompletnym zagubieniu. Dotychczas było mu przyjemnie, ciepło, temperatura panująca w brzuchu była dla niego idealnie dostosowana, nie był narażony na żadne urazy, zmiany temperatury, a wszystkie jego potrzeby były zaspokajane, zanim zdążył o nich pomyśleć. Poza brzuchem mamy wszystko jest inaczej. Noworodek jest całkiem bezbronny.

Otulacze dla noworodków

miękki otulacz bambusowyAby jak najbardziej zminimalizować szok noworodka związany z jego przyjściem na świat, możne stosować różne metody. Jedną z takich metod może być otulenie dziecka w miękki otulacz bambusowy. Zrobiony z naturalnego bambusowego włókna mięciutki otulacz w pierwszych dniach stworzy dziecku przynajmniej namiastkę jego życia płodowego i zmniejszy szok związany z porodem. Dzieci otulone w taki otulacz bywają spokojniejsze, łatwiej się uspokajają i usypiają. Na rynku jest ogromna oferta otulaczy z różnych materiałów i w różnorodnych wzorach i kolorach. Z pewnością dla dziecka będą najlepsze te, zrobione naturalnych materiałów. Otulacz bambusowy będzie także dobry dla środowiska ponieważ bambus jest jednym najbardziej ekologicznych materiałów, jego produkcja jest nieinwazyjna dla środowiska naturalnego. Dlatego otulacz zrobiony z takiego właśnie materiału będzie doskonałym wyborem dla rodziców-ekologów. Otulacze są idealnym rozwiązaniem podczas pierwszych dni życia dziecka na świecie. W chłodniejsze dni można ich nawet używać jako śpiworków.

Owinięcie malutkiego dziecka sprawi, że będzie się czuł prawie, jak w brzuchu mamy. Dobrze jest zastosować jaki sposób, aby zmniejszyć pierwszy szok związany z przyjściem na świat. Malutkie dziecko ma teraz tyle nowych rzeczy, do których musi się przyzwyczaić,, można mu w tym pomóc stosując otulacz.