Różni fotografowie na wynajem

Naszą inspiracją jest budownictwo

Różni fotografowie na wynajem

W firmie odpowiedzialny byłem między innymi za nawiązywanie współpracy z osobami zewnętrznymi, czyli np. fotografami, których zatrudniamy przy różnych okazjach w naszej firmie. Wiedzieliśmy, że odpowiednia oprawa zdjęciowa to w dzisiejszych czasach konieczność, aby zaistnieć na rynku i pokazać się na tle konkurencji, która być może nie wykorzystuje takich zdjęć u siebie.

Rola zdjęć w firmach

fotografia korporacyjnaWiadomo, jak zdjęcia przyciągają uwagę i my sobie zdawaliśmy z tego sprawę, że potrzebujemy bardzo ładnych zdjęć produktów, które oferujemy klientom, a także zrealizowanych usług. Na naszej stronie internetowej nawet umieściliśmy specjalną zakładkę ze zdjęciami naszych produktów, jednakże póki co nie było ich tam za wiele, gdyż nie współpracowaliśmy z fotografem korporacyjnym i produktowym, który mógłby zająć się całościową organizacją. Postanowiliśmy podpisać umowę z kilkoma fotografami na rynku, gdyż posiadają oni wiele pozytywnych opinii wśród naszych znajomych z branży. Kilku fotografów potrzebnych tam było po to, aby móc zadzwonić do jednego z nich i umówić się nawet na ten sam dzień w celu wykonania sesji wizerunkowej, czy zdjęciowej. Taka elastyczność i fotografia korporacyjna była dla nas bardzo ważna, stąd też nie zamierzaliśmy przeznaczyć małego budżetu na takie działania i bardziej zainwestować w nasz wizerunek. Co więcej, wszystkie zdjęcia, które dostawałem później przekazywane były w bardzo dobrej jakości i formacie dokładnie takim, jaki chcieliśmy.

Teraz jak tylko przyjedzie do naszej firmy nowy produkt, który chcemy wypromować kontaktujemy się z fotografem i zapraszamy go do siebie na sesję zdjęciową. Próbowaliśmy nawet na własną rękę wykonać parę takich zdjęć, jednak w ogóle nam się to nie udawało i wiedzieliśmy, że fotografowie muszą włożyć wiele pracy, aby przede wszystkim produkty, które dostarczają były efektowne i podobały się zarówno mam, ale także naszym przyszłym klientom.