Spersonalizowane wisiorki i zawieszki

Naszą inspiracją jest budownictwo

Spersonalizowane wisiorki i zawieszki

Zakup spersonalizowanych prezentów jest wyjątkowym sposobem na okazanie bliskiej osobie uczuć i tego, że ją dobrze znamy. Zakup biżuterii i jej indywidualizacja nie musi się wiązać tylko i wyłącznie z odpowiednim grawerem, bowiem obecnie sklepy jubilerskie oferują stworzenie całego spersonalizowanego kształtu wisiorków i zawieszek. 

Srebro w dowolnym kształcie 

wisiorki srebrneByć może mieliście już okazję skorzystać z opcji personalizacji wisiorków, ja jednak ostatnio robiłam to po raz pierwszy i muszę podzielić się swoimi odczuciami. Przede wszystkim w ogóle nie zdawałam sobie sprawy z takiej możliwości, a dowiedziałam się w sklepie jubilerskim szukając potrzebnego wzoru wisiorka na prezent. Chodziło mi o dwa wisiorki srebrne w kształcie trzylistnych koniczynek. Nie trudno się domyślić, że nie brakuje tych z czterema listkami, ale tych, które podobno szczęścia nie przynoszą nigdzie nie mogłam znaleźć. Do tej pory wchodziłam do sklepów, przeglądałam widoczne wisiorki i wychodziłam, ale tym razem postanowiłam od razu zapytać jubilera o poszukiwany wzór. Jakie było moje zdziwienie, gdy powiedział, że nie mają takich zawieszek, ale mogą je specjalnie dla mnie stworzyć. Po odbiorze okazało się, że wyglądały dokładnie tak, jak opisałam – srebrne, błyszczące, trzylistne i z niewielką cyrkonią. Co ważne, zostały wykonane szybko, a o ich dostępności poinformowano mnie wiadomością sms. Doskonale sprawdziły się jako prezent i sprawiłam nimi bliskiej osobie ogromną radość. 

Zindywidualizowane wisiorki i zawieszki to pomysł na prezent, który będzie wyrazem naszych uczuć. Wykorzystanie możliwości doboru odpowiedniego kształtu da też możliwość wykazania się kreatywnością i być deską ratunkową, jeśli wzory, które oferują sklepy jubilerskie nie spełniają naszych oczekiwań.