Spodnie dla wyższych osób

Naszą inspiracją jest budownictwo

Spodnie dla wyższych osób

Muszę przyznać, że wcale nie należę do najniższych osób, a ten który mnie stworzył nie żałował mi centymetrów. I mimo, że bardzo cieszę mnie fakt, że bez problemu sięgam do najwyższej półki w sklepie i nie muszę wspinać się po regałach, to jednak przychodzi moment kiedy mój wzrost staje się moim największym wrogiem.

Ubrania dla wysokich

spodnie dla wysokichMomentem kiedy z wielką przyjemnością oddałabym kilka centymetrów są zakupy. O ile z górą nie ma najmniejszych problemów, tak wybór czegoś odpowiedniego na dół zdaje się być levelem nie do pokonania. Mam tu na myśli oczywiście spodnie dla wysokich, których odnalezienie graniczy z cudem. Dotychczas wiedząc, że muszę zakupić kilka par spodni, ponieważ moje dzielnie pełniły swoją służbę (a dziury w nich wcale nie są przejawem mody, a starości) brałam wolne w pracy pod pretekstem załatwienia bardzo ważnej sprawy osobistej. Dla mnie bowiem była to życia i śmierci. Dziś jednak mimo, iż dalej mam problemy z odnalezieniem idealnych spodni, nie muszę po raz setny brać wolne uzasadnione złym stanem samopoczucia psa, na którego swoją drogą nie zgadza się właściciel mieszkania. Poszukiwanie idealnych spodni zdecydowanie ułatwiły mi sklepy internetowe. Właściwie każdy z nich dodaje do opisu poszczególnych par wymiarówkę, dzięki czemu od razu mogę wyeliminować poszczególnych kandydatów, które na moich nogach będą przypominały raczej rybaczki niż spodnie. Nadal odnalezienie tych idealnych graniczy z cudem, jednak śmiało mogę to robić w czasie nudnego dnia w pracy, a takie ma chyba każdy od czasu do czasu.

Cieszę się, że sklepy internetowe tak bardzo dbają o swoich klientów i odmieniły życie nie jednego z nich, a w szczególności mojego. Nie muszę już patrzeć na wzrok ekspedientki, która ze współczuciem przynosi mi kolejną parę spodni, jednak pech chciał, że nie posiadają w swoim sklepie oferty dla żyraf.