Zamówienia na obrazy z tulipanami

Naszą inspiracją jest budownictwo

Zamówienia na obrazy z tulipanami

Od dziecka jestem wielką pasjonatką twórczości artystycznej. Najmocniej zaprzyjaźniłam się z farbami. Pokochałam zabawę kolorami i możliwość tworzenia niesamowitych obrazów za pomocą pędzla. W dorosłym życiu maluje hobbystycznie i od czasu do czasu sprzedam jakiś obraz. Od kiedy znajomi odkryli, że jestem w stanie wykonać pracę na zamówienie, od czasu do czasu wykorzystują moje umiejętności.

Malujemy tulipany na płótnie

obraz na płótnie tulipanyMoją pasją od dzieciństwa była sztuka. Próbowałam różnych technik, jednak najbardziej przypadły mi do gustu farby. Wszystko dlatego, że uwielbiam zabawę kolorami i mieszanie ich w celu stworzenia klimatycznych obrazów. Obecnie moje malarstwo sprowadza się do pasji uprawianej w czasie wolnym. Od czasu do czasu, ostatnio coraz częściej, przyjmuje od znajomych zlecenie na obrazy. Od kiedy zorientowali się, że jestem w stanie zrealizować indywidualne projekty, wykorzystują mnie na przykład do tworzenia spersonalizowanych prezentów lub ozdób do własnych mieszkań. Mamy za oknami wiosnę, więc wiele osób decyduje się na zmiany w aranżacjach wnętrz. Natura staje się głównym tematem dekoracyjnym. Dostaje więc sporo zamówień, a wśród nich najczęściej pojawia się obraz na płótnie tulipany w rozmaitych wersjach. Tulipany są ogólnie motywem przewodnim w tym sezonie. Maluje więc na niewielkich płótnach kwiaty, które należą do jednych z moich najbardziej ulubionych. Ich kolorystyka jest naprawdę bajeczna, co bardzo mi odpowiada.

W wolnym czasie uwielbiam malować farbami. Jest to moja pasja od dzieciństwa. Ostatnio zaczęłam ją nieśmiało przekładać na zarobek. Wielu moich znajomych zamawia u mnie obrazy na płótnie. Teraz, na wiosnę, mam dużo zleceń na nieduże obrazki przedstawiające przede wszystkim bardzo modne w tym sezonie tulipany. Znajomi wieszają je w swoich mieszkaniach.