Zdobienie taśmą led

Naszą inspiracją jest budownictwo

Zdobienie taśmą led

Rzeczą jasną jest, że nie moglibyśmy funkcjonować bez światła. Promienie słoneczne oświetlają wszystko przez ograniczony czas, a który wydłuża się i skraca wraz z nadejściem kolejnych pór roku. Aby móc funkcjonować też po zmroku, potrzebujemy sztucznego światła i dzięki rozwojowi techniki i technologii, możemy wybierać spośród kilku rodzajów oświetlenia.

Oświetlenie taśmą led

taśma led jednokolorowaPowoli odchodzimy od tradycyjnych żarówek na rzecz żarówek ledowych, które mają znaczną przewagę nad zwykłymi na wielu płaszczyznach. Główną zaletą ledów jest ich energooszczędność, przez co płacimy mniejsze rachunki i przyczyniamy się do dbania o środowisko. Ich żywotność jest dłuższa oraz dają lepsze, stabilniejsze światło. Żarówki led występują w szerokiej gamie kształtów oraz rodzajów światła, są też idealne do oświetlenia dekoracyjnego. Niesamowicie popularne w ostatnich czasach stały się taśmy led. Taśma led jednokolorowa jest łatwa w montażu, możemy ją dowolnie dopasowywać poprzez możliwość jej przecinania w wyznaczonych miejscach. Dobrze się sprawdza jako dodatkowe oświetlenie w kuchni, łazience czy w przedpokoju. Ich zastosowanie nie ogranicza się tylko do aranżacji wnętrz – jest także przydatna, jeżeli potrzebujemy dobrego oświetlenia w pracowni fotograficznej czy studiu makijażu. Z taśmy led o białej barwie możemy wykonać lampę pierścieniową, co jest ciekawym, budżetowym rozwiązaniem.

Światło jest wręcz niezbędne do normalnego funkcjonowania. W mojej pracy jako wizażysta, oświetlenie jest niezwykle kluczowe. Odpowiednie światło pomaga przy doborze koloru produktów oraz przy wykonywaniu wysokiej jakości zdjęć, gdzie każdy detal powinien być widoczny. Skorzystałam z zastosowania takiego rozwiązania w swojej pracy i z czystym sercem mogę je polecić.